Вы здесь

Павлоградців запрошують зробити селфі у історико-краєзнавчому музеї

Феномен Селфі міцно укорінився в сучасній культурі і став невід'ємною частиною нашого життя. «Так чому б не використати його в освітніх цілях», - подумали Сulture Themes і оголосили 18 січня Міжнародним днем музейних Селфі. Українські музеї не залишилися в стороні і вже п'ятий рік поспіль проводять цю акцію.
 
18 січня відзначається Міжнародний день музейних селфі, який набирає популярності і в Україні. Цього дня музеї світу проводять флешмоб, під час якого відвідувачам дозволяється зробити безкоштовно автопортрет на фоні улюбленого твору чи експозиції. Відзначення Міжнародного дня музейних селфі запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. Умови флешмобу прості: необхідно 18 січня прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з експонатом та опублікувати його в соціальній мережі (у Facebook, Twitter чи Instagram) із хештегом #MuseumSelfie.
 
Павлоградський історико-краєзнавчий  музей не залишився осторонь та   підтримав ініціативу європейських колег, і запрошує всіх мешканців міста долучитися до акції. Двері нашого музею будуть відкритими для всіх бажаючих18 січня,  в День музейного селфі.
 
Акція має два застереження:
– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
 
Так, що готуйте фронтальні камери, вимкніть спалах, щоб не нашкодити експонатам, і вперед  до нашого музею. У нас є багато нового,є що показати і чим здивувати відвідувачів. Чекаємо всіх бажаючих.
А.Шаня, провідний науковий співробітник Павлоградського історико-краєзнавчого музею