Вы здесь

Павлоградська ялинка знайшла друге життя (Фото)

Новорічно-ряздвяні свята закінчилися. Наразі комунальники розбирають головну 16-метрову ялинку в центрі Павлограда, яка простояла там майже місяць. Її демонтаж почали ще вчора, 15 січня. Обіцяють, що незабаром розберуть зелену красуню повністю.

Кореспондент «ТН-Экспресс» на місці поцікавилася у працівників КП «Затишне місто», куди подінуть ялинки та гілки, з яких збирали новорічну красуню.

За словами комунальників, 280 сосен, з яких складалася головна ялинка відвезуть в притулок для бездомних тварин. Там їх подрібнять на щепки, які будуть використовувати в якості підстилки для собак і утеплювального матеріалу для вольєрів.

А ще працівники КП «Затишне місто» зазначили, що павлоградці також можуть здавати їм свої домашні ялинки, які потім теж відвезуть до притулку. Приносити дерева мешканці можуть до найближчих ділянок «Затишного міста» з благоустрою (на вул. Успенська, Соборна, Паркова, Підгірна, Заводська).

Прибрали на Соборній площі і ярмаркові будиночки та резиденцію Святого Миколая. Майданчики розбирають та відвозять на зберігання до наступного року.