Вы здесь

У Павлограді на 2020 рік у черзі до дитячого садка вже стоїть понад півтори сотні дітей

Наразі дошкільну освіту в нашому місті здійснюють 20 закладів дошкільної освіти й один НВК, функціонує 168 груп молодшого та старшого дошкільного віку. В цих групах по всьому місту виховується 4125 дітей від 2 до 6 років, але у черзі ще стоїть близько 1,5 тисячі діток. Про це кореспонденту газети "ТН-Экспресс" розповіла методист з дошкільного виховання КЗ «Павлоградський міський науково-методичний кабінет» Тетяна Чумакова.

 

«У нас існує проблема з влаштуванням дітей до дошкільних закладів. Черга дітей на зарахування станом на 12 січня складає 1468 заявок по всіх закладах освіти. Серед цих заявок також є ті, які перейшли з минулого 2017 року. Ми наполегливо рекомендуємо батькам ставати в чергу до дитячого садка, як тільки в них на руках з’являється свідоцтво про народження. Це найбільш гарантований варіант зарахування до садка в бажаний рік. Наприклад, на 2019 рік у нас вже є 720 заявок, на 2020 – 156 заявок, - розповіла методист. –  Заявку можна подати батькам самостійно на сайті електронної реєстрації, або прийти до бажаного садка, де працівники закладу допоможуть зареєструватися. Але треба враховувати, що дитині має бути повних два роки на перше вересня того року, на який її хочуть зареєструвати батьки». 

 
Нагадаємо, що близько трьох років тому міжнародною організацією ЮНІСЕФ було проведено моніторинг серед дитячих закладів міста на необхідність відкриття додаткових груп. Фондом були визначені п’ять дитячих закладів у Павлограді (ДНЗ №№ 5, 47 60, 61, 65)  на сім додаткових груп. Після чого Фондом була розроблена проектно-кошторисна документація і виконані капітальні ремонти в групах дитячих садків. Наразі кілька груп вже відкриті, інші мають відкрити протягом цього року.