Вы здесь

Які нові торгові споруди з’являться у Павлограді у 2018 році?

Останнім часом безліч незабудованих ділянок павлоградської землі, особливо у центральній частині міста, стали ласими шматочками для забудовників – то на одній вулиці нікому непримітна ділянка обростає парканом, то на іншій маленька старенька хатинка перетворюється на велику триповерхову будівлю. І призначення  більшості новобудов – створення торгівельних центрів.
 
На перехресті вулиць Світличної та Полтавської триває реконструкція будівлі під магазин продовольчих та непродовольчих товарів з площею торгових залів 100 квадратних метрів. Завершити роботи будівники планують у грудні цього року. На іншому перехресті – перетині вулиць Центральної та Горького, що поблизу ЦУМу, все ще продовжується будівництво торгівельного центру, який наразі вже є триповерховим. А на самій вулиці Горького будівлю колишнього банку «Надра» реконструюють під одноповерховий торгівельний комплекс.
 
Та, мабуть, найбільш «незручною» для пасажирів громадського транспорту та широко обговорюваною усіма павлоградцями забудовою наразі є зупинка  у Дитячому парку навпроти ТЦ «Гулівер». Там планують звести сучасний комплекс, звісно – торговий, який включатиме, магазини, зупинку та навіть можливо – вбиральню. Але ця споруда вважатиметься тимчасовою, бо забудовнику не було надано містобудівних умов та обмежень, якими мають керуватися будівники при проектуванні та будівництві усіх споруд. 
 
Щодо інших мікрорайонів Павлограда, то на селищі ПЗТО неподалік від модульного містечка, на вул. Войнової, також планують звести одноповерховий виставковий центр з торгівельними площами під будівельно-господарський супермаркет. До  слова, влітку минулого року саме на місці цієї забудови були вирубані десятки сосен, захищати які від забудовників виходили місцеві жителі. Але все одно близько 300 дерев були вирубані, а торгівельний центр потроху зводиться.
 
Також цього року продовжуватиметься забудова вул. Західнодонбаської МАФами, буде розширюватися будівля на розі вулиць Центральної та Озерної для збільшеного торгового комплексу, з’явиться торгівельно-побутовий комплекс на вул. Перемоги, торгівельний центр між ЦУМом і пологовим будинком.