Вы здесь

У Павлограді вперше за 20 років на Різдво народилася двійня (Фоторепортаж)

За встановленою ще 16 років тому традиції жінок, які народили своїх малюків на свято Різдва Христового, в Павлоградський пологовий будинок 8 січня прийшли привітати священнослужителі. Не стало винятком і Різдво-2018.

Здійснили святкове богослужіння і вітали породілля Благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павло Бурлай і настоятель Свято-Успенського храму с. Межиріч і протоієрей Олексій Латохін. Батюшки передали їм привітання від священнослужителів всього регіону, вручили квіти, конверти з матеріальною допомогою і запрошення на благодійне хрещення новонароджених.

Цьогоріч 7 січня в Павлограді народилося 6 малюків (як і в 2016 році): 4 хлопчика та 2 дівчинки.

Першою у цей святковий день о 7.02 годині народила Тетяна Гетьман – на світ з’явився хлопчик вагою 2,75 кг. Через 28 хвилин народила Вікторія Хужанова - дівчинку, яка важить 2,77 кг.

А після обіду о 15:35 Євгенія Голинська народила з різницею в п’ять хвилин одразу двох хлопчиків вагою 2,48 і 2,78 кг. До речі, двійня народилася у Павлограді на Різдво за останні 20 років вперше.

Ближче до вечора о 20.15 Анастасія Орленко дала життя дівчинці вагою 2,73 кг.

Останньою на світ на Різдво з'явився син Анни Стрєлецької (вагою 3,22 кг.).

Кажуть, що люди, які народилися в цей день, вже із самого початку несуть в собі особливу енергетику, оскільки їхній життєвий шлях висвітлюється тією самою - головною Різдвяною зіркою. Народжені 7 січня ніколи не припиняють вчитися у життя і високо цінують всі можливості, надані ним.

Нагадаємо, минулого року з 1 по 8 січня включно на світ з'явилося 25 малюків - 15 дівчаток і 10 хлопчиків. А це хороший показник.