Вы здесь

Як павлоградці Різдво Христове відзначали (Фоторепортаж)

На Різдво Христове в Павлограді відбувся ІІІ відкритий різдвяний фестиваль миру, творчості та єдності «Різдвяна коляда». Він проходив з 11.00 до 16.00 вже традиційно на Соборній площі та у сквері ім. Т. Шевченко.

Учасники фестивалю змагались в наступних номінаціях: «Різдвяна коляда», «Різдвяна співаночка», «Різдвяний майстер-клас», «Різдвяний ярмарок». У цьому році додалася нова яскрава номінація — «12 страв родинного добробуту», у якій усі охочі команди презентували Різдвяні страви та сервірували стіл на тему «Різдвяна кутя на гостинному столі».

Загалом у останній номінації взяли участь дві команди мешканців Павлограда – хору «Єднання» та переселенців зі сходу України. Кожна команда отримала дипломи учасників фестивалю, набір глиняних глечиків та грошові премії.

У фестивалі взяли участь виконавці, творчі колективи Павлограда, міст та районів Західного Донбасу.

«Різдвяна коляда» почалася з виконання різдвяних колядок на українській та навіть англійській мовах. Потім павлоградлців зі святом привітали міський голова Павлограда Анатолій Вершина, депутат міськради Андрій Чернецький та генеральний директор «ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін. Після свого виступу вони факелом запалили в центрі святкового майдану велике вогнище, як символ родинного затишку та єдності.

А майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники влаштували для городян цікаву виставку-ярмарок своїх виробів.

Підприємці пригощали павлоградців безкоштовним чаєм, а солдати з військової частини № 3024 – смачною кашею. Також на ярмарці містяни могли поласувати шашликом, жареними на грилі ковбасками, вареною кукурудзою та млинцями.

Також на Соборній площі біля будиночка Святого Миколая пройшов майстер-клас із виготовлення різдвяних янголів, а по всій території фестивалю працювали фотозонид ля дітей та дорослих.