Вы здесь

Сім павлоградських скверів та парків здобудуть офіційні назви (Схеми)

Таке рішення наприкінці минулого року прийняв Павлоградський міськвиконком. Згідно рішення виконкому у Павлограді навесні будуть проведені громадські слухання, на яких розглянуть пропозиції містян, а також відділу містобудування та архітектури, щодо назв парків, скверів та бульварів м. Павлоград.

Зокрема пропонується дати офіційні назви семи павлоградським топонімічним об’єктам – скверам, паркам та бульварам.

Так, згідно рішення виконкому парк на селищі Хімзавод пропонують назвати Парк ім. 18 вересня. Цю назву обґрунтовують історичною датою - 18 вересня 1943 року наше місто було звільнене від фашистських загарбників.

Бульвар між вулицями Центральна та Харківська (Алею закоханих) пропонують назвати бульваром Озерним, відповідно назві однойменної вулиці, на якій він і знаходиться.

Парку по вул. Комарова (де в 2017 році відкрився скейт-ленд-парк) пропонують дати назву цієї вулиці.

В мікрорайоні Машинобудівників можливо з’явиться однойменний парк.

В районі вул. Нова парк хочуть назвати парком Дружби, бо між мешканцями цієї вулиці склались безкорисливі взаємовідносини, засновані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах і захопленнях.

А в районі вул. Войнової тепер офіційно може з’явитися сквер Сосновий, бо в зазначеній місцевості переважно росте сосна.

Також на селищі ім. 18 вересня алею між вул. Героїв України та Заводська пропонують назвати Алея ім. 80-річчя Дніпропетровської області.

Узагальнення підсумків розгляду пропозицій громадськості, тобто громадські слухання, планують провести 2 березня 2018 року о 15.00 в Будинку культури по вул. Центральна, 49.
Потім пропозиції громадськості нададуть на розгляд Павлоградській міській раді.