Вы здесь

В Павлограді відкрили пішохідний міст вартістю 12 мільйонів (Фото)

Нарешті в Павлограді 27 грудня після повної реконструкції відкрили пішохідний міст через річку Вовча до парку ім. 1 Травня. Реконструкція тривала більше півроку і обійшлася обласному бюджету у 12,1 мільйона гривень.

На офіційній церемонії відкриття мосту були присутні почесні гості - голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, народний депутат України Артур Мартовицький, міський голова Павлограда Анатолій Вершина і його заступники, депутати Павлоградської міської та Дніпропетровської обласної рад, представники ДТЕКу, комунальники, підрядники, жителі міста та ЗМІ.

Під час церемонії відкриття співробітниця КП «Затишне місто», майстер Лариса Бровенко була нагороджена почесним знаком Дніпропетровської обласної ради, а директор КП «Затишне місто» Василь Кориневский отримав нагородний годинник.

За його словами, наступний крок - облагороджування парку ім. 1 травня.

Честь відкрити міст і перерізати стрічку разом із чиновниками довірили юним вихованцям зразкового ансамблю танцю «Юність», який базується в Будинку культури Шахтобудівників. Далі міст освятили священнослужителі Павлоградського благочиння. За батюшками на міст виїхав на велосипеді символ року - Собака - разом з дівчинкою в рожевому хутрі на гіроскутері.

Цей пішохідний міст через річку Вовча в історії Павлограда реконструювався вже два рази. Так, він був побудований ще на початку 60-х років після великої повені. У 80-х проводилася його часткова реконструкція. Тоді по річці ще ходили малі судна – пароплави та човни. А вже капітальну реконструкцію змогли виконати більше аніж через півстоліття – в 2017 році - з моменту його створення. Мер Павлограда каже, що саме міська влада разом із нардепом ініціювали в області реконструкцію мосту ще в 2015 році.

«Цей міст вже себе повністю вичерпав – став непридатним та навіть небезпечним для життя та здоров’я павлоградців. Також раніше перейти міст було недоступно для людей похилого віку, мам з колясками. Тепер, після реконструкції, всі бажаючі можуть прийти в парк, де розташований міський пляж, Палац культури Шахтобудівників, футбольний стадіон»,

- коментує Анатолій Вершина.

Новий міст набагато нижче за свого попередника та довший (довжина - 90 метрів, ширина – 3,5 метра), у нього з'явилися зручні пандуси для інвалідів, мам з колясками та велосипедистів, нові сходинки, оглядові майданчики, ліхтарі, нижнє підсвічування. А як тільки стане тепліше, скоріш за все навесні, підрядники обіцяють покласти на мосту спеціальне покриття.

Почесним гостям, присутнім на церемонії, подарували художні полотна із зображенням вже нової, відреставрованої набережної.

Так, за словами Гліба Пригунова наступного року і справді почнеться повна реконструкція набережної також за рахунок обласного бюджету. За повідомленням міського голови, нова набережна коштуватиме області 120 мільйонів.