Вы здесь

Нові обрії мистецтва фотографії та техніки у «Мирі»

У четвер, 21 грудня, у міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» відбулось відкриття довгоочікуваних проектів-переможців конкурсу «Громада своїми руками», які присвячені двом цікавим галузям мистецтва та науки - мистецтву фотографії та науки моделювання та розробки будь-яких технічних проектів.

Перший проект «Нові зорі фотографічного мистецтва» - це втілена у життя мрія усього колективу МКДЦ «Мир» та міського фотографа Вадима Шальського - фотозона, де фотографи-початківці та професійні майстри фотосправи зможуть займатися улюбленою роботою - фотографувати. Приємно, коли завдяки перемозі у конкурсі "Громада своїми руками" та небайдужості усього колективу «Миру», відтепер це можна буде робити ще й у належних умовах. За словами Вадима Шальського, ідея фотостудії народилась ще минулого року, а реалізувалася завдяки плідній співпраці усіх співробітників міського культурно-дозвільницького центру.

«Хотілося б, щоб сюди приходили люди різного віку, різних професій зі своїми якимись ідеями, проектами, які стосуються фотографій. В МКДЦ «Мир» достатньо вільних стін, на які можна вішати фотороботи»,

- сказав фотограф.

Наразі у новій фотостудії вже пофарбовані стіни, встановлені нові стільці та диван, постелене відповідне покриття на підлозі. Але ремонтні роботи поки що остаточно не завершені. Кінцевий результат старань активістів можна буде побачити за декілька тижнів.

Другий проект – «Інноваційна технічна майстерня» - реалізований завдяки активній громадській позиції та непересічності мислення членів молодіжного центру спілкування «Позитивний Павлоград». Інноваційна технічна майстерня - це місце, де павлоградські учні, студенти й інші молоді люди можуть познайомитися з промисловим дизайном, конструюванням, комп'ютерним моделюванням, графікою тощо. Втілити у життя свої ідеї творча  молодь зможе користуючись відповідним обладнанням, яке в достатній кількості наявне у майстерні.