Вы здесь

В АТО загинув 24-річний павлоградець Андрій Борисенко

Під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО вранці 20 грудня на передовій позиції в Авдіївці Донецької області загинув 24-річний павлоградець Андрій Борисенко. Про це кореспонденту «ТН-Экспресс» повідомили волонтери. Хлопець загинув від кулі ворожого снайпера (поранення в голову). Пораненого Андрія намагалися реанімувати побратими та госпітальєри, але не встигли. Його серце зупинилося в машині медичної допомоги.

Андрій Борисенко служив за контрактом сержантом в 25-й окремій повітряно-десантній бригаді. У 2012 році він закінчив школу №16 в Павлограді.

«Андрій з перших днів на цій війні. В свої молоді роки йому довелось пережити пекло Шахтарська, Красногорівки, шахти «Бутівка», Авдіївки та ще багатьох гарячих точок багатостраждального сходу, в яких цей сміливий хлопчина стояв на захисті нашого з вами спокою... Неодноразово хлопець, незважаючи на небезпеку, виконував завдання за лінією фронту. Він ніколи не жалівся на труднощі! Завжди з усмішкою на обличчі знаходив теплі слова підтримки для кожного. Спи спокійно, друже! Дякуємо за наші життя, воїне! Ти назавжди запам’ятаєшся нам усміхненим добродушним хлопчиною... Герої не вмирають!»,

- написали на своїй сторінці у Фейсбук волонтери ГО «Павлоградське об'єднання воїнів учасників АТО і волонтерів «Патріот».

«Я завжди цього боялась. І боюсь найбільше, що, навідавшись вкотре в якийсь із підрозділів, вже не застати там когось із хлопців. Не тому, що вони пішли на ротацію, чи демобілізувались, а тому, що їх вже немає з нами, і їхні душі вже покинули цю нашу грішну землю…Недовгим було наше знайомство… Всього більше тижня тому доля звела мене з цією дитиною, з цим воїном-захисником нашої землі та іі народу. Веселий, зі світлими очима та обличчям, шляхетними манерами - цей 24-річний юнак зразу впадав в очі та запам’ятовувався. Захоплено послухавши наш імпровізований концерт, допоміг мені зібрати пусту тару по окопах та разом з іншими такими ж юними бійцями 25-ки виштовхати наш транспортний засіб. Про його сміливість та подвиги я вже взнаю потім. А вже сьогодні снайперська ворожа куля обірве і забере його юне життя… Світла пам’ять тобі, наш захисник! Твоя смерть не буде даремною. Помстимося…»,

- написала на сторінці Андрія волонтерка Алла Мілявка.

У Андрія залишилася тільки мати, батько помер. Поховання бійця відбудуться через кілька днів.

Нагадаємо, з початку проведення АТО на території Донецької та Луганської областей загинули 15 павлоградців: Андрій Абросімов, Віталій Курілович, Денис Камєнєв, Андрій Колісник, Сергій Тафійчук, Андрій Михайленко, Олексій Жадан, Володимир Воронін, Володимир Милосердов, Юрій Ямщиков, Олексій Давиденко, Петро Карташов, Михайло Добролєта, Олексій Руфімський і Андрій Борисенко.