Вы здесь

Життєве гасло наших студентів - креатив

Недарма кажуть, що талановита людина – талановита в усьому. Незаперечним прикладом цього є студенти Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О.Патона (ДТЗЕ), які обрали для себе професію техніка – технолога зі зварювання, Максим Доргінець, Богдан Палаш та Олексій Лахно. Вони – активні, креативні, працелюбні особистості, які вирішили втілити своє захоплення в справжній шедевр техніки - рукотворну конструкцію у вигляді електрогітари, яку нещодавно продемонстрували на дні відкритих дверей технікуму.

Гості цього заходу, абітурієнти та їх батьки здивувалися, що цей виріб – дійсно творчість звичайних хлопців, які в душі стали «магами» зварювальної дуги.

Ці талановиті хлопці навчаються в технікумі на базі професійно-технічної освіти. Максим та Богдан закінчили Західно-Донбаський професійний ліцей, а Олексій - Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, після чого вирішили продовжити навчання в ДТЗЕ.

Приємно, що молоді люди із різних куточків Дніпропетровщини здружилися саме в  стінах нашого навчального закладу.

До речі, Максим - людина  завжди оптимістична, яка успішно навчається та у свій вільний час грає на бас-гітарі у місцевій молодіжній групі «Remind me». Богдан – відео-режисер та арт-оформлювач всіх заходів, що відбуваються на відділенні «Зварювальне виробництво». Олексій – «золоті руки» технікуму, безвідмовний помічник, добра та надійна людина.

Сподіваємось, що набуті за час навчання знання та творчий потенціал цих юнаків допоможе їм реалізувати себе в професії та досягнути кар’єрних висот, а педагогічний колектив ДТЗЕ буде пишатися своїми випускниками-патонівцями!