Вы здесь

Мешканці Павлограда знову виступають проти МАФів

У Павлограді наразі активно будуються МАФи. За останній рік їх з’явилося по місту більше сотні. Але не всі павлоградці згодні із таким сусідством. Тим більше, що вулиця Західнодонбаська за останній рік перетворилася, за словами її мешканців, майже на китайській «Шанхай». Так, проти встановлення МАФів у дворах многоквартирних будинків ще влітку виступали мешканці Міськгілки. Тоді обидві сторони конфлікту таки змогли домовитися – у дворі був встановлений хлібний кіоск місцевої пекарні. Восени ситуація повторилася – на селищі ім.. 40 років, на вул. Дніпровській, де теж почали встановлювати МАФи.

Однак, історія з МАФами на цьому не закінчилась. Восени проти встановлення в своєму дворі кіосків та магазинів виступили мешканці будинку по вул. Дніпровська. Ця боротьба також не дала результатів, бо МАФи таки встановили. Тепер же до міського голови Павлограда та депутатів міської ради із заявою звернулись мешканці вулиці Дніпровської, 547, які проживають в домі на селищі ім. 40 років жовтня.

«На нашій вулиці ділянка дороги стала непроїзною через непродуманий план встановлення МАФів, а саме - розміщення стихійного ринку. Тому машини їздять по алеї, кругом сміття. А ми всі платимо податки, але бачимо чистоту та благоустрій лише в центрі. А  у нас суцільні пустирища від зруйнованих дитсадків та пивні кіоски, а торговий комплекс взагалі перетворився на громадський туалет, пішохідні доріжки більше 40 років ніхто не ремонтував»,

- обурюється депутат міської ради Маргарита Абдулова.

Про це повідомляє інформаційний портал tv-news.dp.ua.

Після своєї репліки вона запропонувала створити спеціальну комісію, яка буде аналізувати подібні ситуації. Загалом, влада підтримала її пропозицію.

«Я нещодавно зустрічався із головою обласної ради, і ми домовились про фінансування капітального ремонту вулиць, в тому числі і Західнодонбаської . Сума ремонту складає 16 млн гривень»,

– підсумував Анатолій Вершина.