Вы здесь

В Павлограді демонструватимуть фільм «Кіборги»

Протягом п’яти днів в кінотеатрі «Кінопалац», що знаходиться в торгівельному комплексі «Олімпія» демонструватимуть героїчний фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Прем’єра стрічки відбулася ще 7 грудня у багатьох кінотеатрах країни. І цей фільм вже побив усі рекорди касових зборів серед національних фільмів за перші вихідні свого показу. Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Стрічка Ахтема Сеітеблаєва про незламних захисників донецького аеропорту зібрала понад вісім мільйонів гривень в українських кінотеатрах. П’ять гривень з кожного придбаного на «Кіборгів» квитка підуть на допомогу родинам загиблих бійців, які обороняли аеропорт.

Але чомусь привозити стрічку у Павлоград власники місцевих кінотеатрів не поспішали. З цього приводу в одній із спільнот в соціальній мережі «Фейсбук» вибухнув скандал, в якому брали участь як і прихильники фільму, так і його противники. Нажаль, останніх було більше. Деякі навіть, не зважаючи на те, що в Україні триває війна, писали, що фільм цей демонструвати в Павлограді немає сенсу, бо він буде не рентабельний.

І ось після перемовин з військовослужбовцями та волонтерами власник «Кінопалацу» погодився привезти «Кіборгів» та запустити їх в прокат, але лише на п’ять днів – з 14 по 18 грудня – по одному сеансу в день о 16.50. Вартість квитка складає 50 гривень.

Завчасно забронювати квитки можна за телефоном (095) 244-87-57.