Вы здесь

Поліцейські агітували школярів регіону навчатися їх професії (Фото)

В п’ятницю, 1 грудня, у Павлоградському міському культурно-дозвільницькому центрі павлоградські поліцейські проводили заходи з профорієнтації для школярів зі всього регіону – майбутніх абітурієнтів. В цей день до Павлограду окрім правоохоронців завітали представники та студенти одного з обласних ВНЗів Міністерства внутрішніх справ. Вони не тільки агітували школярів поступати до їх ВИШу, а й знайомили їх з умовами вступу до університету внутрішніх справ у 2018 році.

До участі в заході поліцейські запросили близько 240 учнів 9-11 класів навчальних закладів Західного Донбасу – з Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Павлоградського, Юр'ївського та Петропавлівського районів.

В холі для гостей заходу грав поліцейський оркестр. Представники вищого навчального закладу роздавали свої інформаційні брошури. А правоохоронці влаштували для школярів виставку зброї і захисного спорядження, що знаходиться на озброєнні Національної поліції України, та показували юним абітурієнтам, як з нею поводитися – розбирати та збирати автомати, натискати на курок пістолета і перезаряджати його, тощо.

Своїми враженнями від експрес-уроку поводження зі зброєю з нами поділився учень Першотравенської школи № 5 Владислав Кашлій:

«Сьогодні нас агітували поступати до ВИШу внутрішніх справ. Щойно розбирав та збирав автомат – дуже сподобалось, це цікаво. Я вже визначився зі спеціальністю і хочу зв’язати своє життя з роботою в поліції тому, що хочу, аби в нашій країні був порядок, а її гості та мешканці не порушували закон».

Колективи художньої самодіяльності університету внутрішніх справ влаштували для школярів концертну програму з піснями і танцями. А один з студентів ВИШу навіть виконав музикальний номер у стилі «біт-бокс».

«Наш захід був присвячений профорієнтаційній роботі з випускниками 11 класів. Такі заходи дуже важливі, бо надають можливість випускникам швидше визначитися із своєю майбутньою професією. В нашому випадку це можуть бути професії слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів та інспекторів поліції. Наша основна мета сьогодні – якомога ширше познайомити абітурієнтів з професією та роботою поліцейського та розповісти їм умови вступу до ВНЗ внутрішніх справ, - розповіла заступник начальника сектору кадрового забезпечення Павлоградського відділу поліції, майор поліції Наталя Воронова. - І якщо у абітурієнта є бажання вчитися у ВНЗ, то для цього необхідно подати заявку в Павлоградський відділ поліції. Ми сформуємо для випускника необхідний пакет документів. Після навчання на бюджеті для курсанта створюється робоче місце в поліції».

Вона також зазначила, що після закінчення університету курсанти отримують звання лейтенанта. А вже де працювати – в Павлограді, Дніпрі, чи ще десь – випускник ВНЗ обирає сам.