Вы здесь

За покликом душі та серця

Сьогодні, 1 грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який відзначають у всьому світі 3 грудня,  у будинку культури ім. Кірова відбувся традиційний VIII міський фестиваль творчості молодих людей з обмеженими можливостями «Поклик серця та душі».
 
На фестиваль завітали представники міських об’єднань людей з обмеженими фізичними можливостями, заступники міського голови Олена Шуліка та Віталій Мовчан, представники структурних підрозділів виконкому, творчі колективи, представники місцевих засобів масової інформації.
 
У святково прибраній залі була влаштована виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, зроблених трудящими руками молодих людей з обмеженими можливостями. Це і макраме, і вишиті картини, й аплікації, й плетені серветки… Кожен учасник фестивалю, майструючи свої творчі роботи, вкладав у них душу – й це було видно. Акуратні шви на вишивках, вміло скомпоновані вузлики у макраме, тонкі лінії малюнків, вишукані танцювальні па у номерах художньої самодіяльності милували око гостей фестивалю, а пісні та вірші у виконанні людей з обмеженими можливостями – радували слух.
 
З вітальним словом до присутніх виступили заступник міського голови Віталій Мовчан та менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький, які побажали усім людям, які мають обмежені фізичні можливості, і надалі мати творчу наснагу, таку ж міцну жагу до життя, здоров’я, успіхів та перемог. Після урочистої частини та вручення подяк учасникам фестивалю, усіх присутніх очікував святковий концерт від творчих колективів міста.