Вы здесь

За минулу добу в Павлограді та районі травмувалися більше 30 чоловік

Через сильну ожеледицю за добу (з 29 по 30 листопада) в Павлограді та Павлоградському районі сталася не тільки рекордна кількість ДТП за цей рік, а й травмувалося багато людей.

Так, в травматологічний пункт Павлоградської міської лікарні за цю добу (станом на 11 год. 30 листопада) звернулися самостійно та були доставлені каретою швидкої допомоги 35 чоловік.

Про це кореспонденту «ТН-Экспресс» повідомив завідуючий травматологічного пункту МЛ № 4 Олег Чуєнко.

«У середу, 29 листопада, до нас звернулися 27 чоловік з вуличними травмами, отриманими в результаті падіння та удару об кригу. В основному це забої, гематоми, травми зв'язок, переломи кінцівок. Ще один потерпілий прийшов з травмами після ДТП, - розповів Олег Георгійович. - Загалом за добу при звичайних погодних умовах до нас звертаються до 10 чоловік. Тобто показник травмувань (вуличних) 29 листопада перевищив середньостатистичний більше аніж у 2,5 рази».

Разом з тим після вчорашньої ожеледиці до травматологічного та хірургічного відділень було госпіталізовано 9 чоловік з вуличними травмами та травмами після ДТП.

«Тільки після ДТП в районі Булахівки до нас привезли 6 важко травмованих з переломами кісток, забоями. Ми їх госпіталізували. Ще двоє постраждалих в аваріях прийшли до нас самі. Троє чоловік було госпіталізовано з вуличними травмами - переломами гомілкостопу та рук»,

- повідомив головний травматолог міста та завідувач травматологічним відділенням МЛ № 4 Олександр Онищенко.