Вы здесь

Агресивні собаки вже відловлюються у Павлограді

На сьогоднішній день по вулицях Павлограда бігає близько 4 тисяч безпритульних собак. Щорічно в цілодобовий травмпункт звертається більше сотні людей, яких вони покусали. На «гарячу лінію» виконкому щодня надходить по 10-12 дзвінків зі скаргами на бродячих собак. Від них немає порятунку ні в центрі міста, ні у віддаленому приватному секторі. Про це повідомляє прес-служба виконкому.
 
З настанням холодів безпритульні собаки почали збиватися в зграї  та стали набагато агресивнішими. Це відчули на собі жителі багатьох мікрорайонів міста. Зовсім нещодавно сталися нові випадки нападу собак на жінку на вулиці Озерній та на двох школярів ЗОШ № 1. Атаковані собаками учні 9-го та 8-го класів були покусані  за ноги. Батькам довелося відвезти своїх потерпілих дітей в ЦМЛ № 4, де їм зробили щеплення. 22 листопада в КП «Затишне місто» надійшла скарга від адміністрації цієї школи з проханням прискорити розгляд питання про введення в дію притулку для тварин.
 
Зазвичай мешканці рідко згадують про те, що у нас жоден рік не проходить без повідомлень про агресивні напади четверолапих. Але, коли народ бачить бригаду ловців, то відразу ж починає пред’являти претензії на відсутність у працівників комунального підприємства гуманності. Ось таке виходить замкнуте коло.
 
Як розповів майстер комунального підприємства Юрій Гусак, 24 листопада було виловлено кілька собак. Спочатку бригада працювала на території Дитячого парку, потім виїхала до будівлі СШ № 1 та на міськвітку, де провела роботу за допомогою спеціальних пристосувань. Відловлені тварини були поміщені в клітку і перевезені на територію притулку. За собаками у вольєрах тепер доглядають працівники притулку Сергій Твердохліб і Сергій Шаповалов. За словами працівників притулку, утилізовувати тварин ніхто не збирається. Навпаки, собаки нагодовані, їх огляне ветлікар. Згодом вони будуть стерилізовані, а потім розподілені по інших вольєрах, в залежності від стану здоров’я. Згодом тварини будуть прилаштовуватися в добрі руки, або підуть служити охоронцями на підприємства.