Вы здесь

«Громада своїми руками» крокує Павлоградом

Кімната психологічного розвантаження для малечі та оновлена прибудинкова територія

У четвер, 23 листопада, у Павлограді відбулося урочисте відкриття ще двох проектів-переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Цього разу переможці презентували різні за своїм спрямуванням, але однаково важливі для міста проекти – кімнату психологічного розвантаження для дітей у дитячому садочку № 8 та осучаснену прибудинкову територію на вул. Шевченка, 132. 
 
На сьогодні у дитячому садочку № 8 «Барвінок» перебувають діти з малозабезпечених та соціально неспроможних сімей, діти, які мають вади розвитку та здоров’я. Декотрі з них знаходяться  у садочку цілодобово. Саме для таких маленьких павлоградців, завдяки участі у конкурсі, було створено кімнату психологічного розвантаження для збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я, корекції порушень в емоційній і когнітивній сфері, повноцінного, комфортного, безпечного відпочинку дітлахів. До того ж, за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) паралельно в дитячому садку було виконано капітальний ремонт покрівлі, замінені вікна та двері, утеплений цоколь будівлі.
 
Інший проект – осучаснена прибудинкова територія у центрі міста. ОСББ нині – це один з найкращих способів організації людей по догляду за спільним майном – будинком, під’їздом, клумбами… Саме так організувались і жителі будинку 132, що на вул. Шевченка, які належать до ОСББ «Орбіта-5». Завдяки зусиллям ініціативної групи та перемозі у конкурсі міні-грантів, їхня прибудинкова територія отримала оновлений вигляд, а під’їзди – нові енергоефективні вікна. Відтепер біля цього будинку доріжки викладені бруківкою, клумби мають красиву огорожу, фасад п’ятиповерхівки прикрашений візерунком, біля під’їздів встановлено лавочки, а над ними – навіси. Віднині будинок у центрі справді візитна картка Павлограда – на радість мешканцям та гостям міста.