Вы здесь

Школярі Павлограда позмагалися за звання кращого юного натураліста (Фото)

Минулої середи, 22 листопада, на базі міської Станції юних натуралістів відбувся традиційний конкурс «Знай, люби, бережи!» серед юних любителів природи – учнів загальноосвітніх шкіл міста.

У конкурсі взяли участь учні 6,7,8 класів усіх шкіл міста. Усього – 40 учасників. Діти змагалися в чотирьох секціях різної тематики – «Дендрологія», «Зоологія», «Охорона природи», «Квітникарство».

«Цей конкурс покликаний ще раз нагадати дітям про те, що наша природа дуже уразлива, її треба берегти. Ми живемо в природі і тому учні мають знати як її охороняти, їм треба знати види рослин та тварин, які занесені до Червоної книги. Важливими також є знання як можна використовувати дарунки природи – квіти, дерева, знати легенди та традиції, пов’язані з ними,- розказала директор СЮН Катерина Кириченко. – Ще наші учні мають орієнтуватися у тому, як доглядати за різними тваринами, зокрема за тими, які живуть в зоокомплексі СЮН».

За словами директора, усі знання та навички, набуті учнями під час конкурсу принесуть велику користь – відтепер учні знатимуть як правильно займатися озелененням своїх кімнат, класів чи подвір’я у школі, як поповнити видове різноманіття у живих куточках шкіл.

Конкурс складався з двох етапів – перший теоретичний, де юннатівці давали відповіді на питання у білетах, другий – практичний етап, де треба було вже на практиці довести свої знання. Усі учасники гідно впоралися з завданнями й у кінці отримали приємну винагороду – солодкі призи.