Вы здесь

Соборна площа в Новорічні свята буде під охороною

Цього року вартість охорони майна, яке буде розташоване на Соборній площі на новорічні свята, обійдеться місту у 55 тисяч гривень. Про це розказав начальник управління комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній на сесії міськради. 
 
Хто буде займатися охороною протягом майже місяця свят, поки що невідомо. Як варіанти – приватна охоронна фірма, військова частина, громадські формування. Нагадаємо, що протягом минулорічних свят з 19 грудня, після відкриття новорічної ялинки, охорона об’єктів, які знаходились на площі – ялинок, ілюмінації, гойдалки, також здійснювалась, але, за словами міського голови, була незадовільною.

«Цього року треба намагатися зробити так, щоб не було як минулого року. Найняті охоронці лише руками розводили і ні за що не відповідали. Треба щоб була матеріальна відповідальність – якщо хтось зламав лавочку, відповідати повинна охорона, яка не догледіла це порушення»,

- сказав Анатолій Олексійович.
 
Щодо охорони ялинки на селищі ПЗТО, то вона цьогоріч не передбачена. Можливо підтримувати громадський порядок на селищі буде громадська організація «Павлоградська Самооборона».
 
До того, на новорічні свята передбачено встановлення огорожі на Соборній площі. Вона буде з лівої сторони площі. Нею будуть відгороджені торгові ятки, будинок святого Миколая тощо. Вартуватиме вона 20 тисяч гривень.