Вы здесь

В Павлограді підліток скинувся з даху недобудованої будівлі

У вівторок, 21 листопада, в Павлограді на одному з міських кладовищ поховали 17-річного Артема, студента 2 курсу Павлоградського коледжу НГУ, який минулої неділі, 19 листопада, скинувся з даху недобудованої будівлі СБУ (Будинку зв’язку), що знаходиться на перехресті вул. Центральної та Степового Фронту. 

Про це кореспонденту газети «ТН-Экспресс» стало відомо від знайомих хлопця.

Медики та поліція цей факт поки що коментувати відмовляються. Але відомо, що Артем помер не одразу, як впав. Його не стало вже у кареті швидкої допомоги.

«В момент, коли Артем хотів скоїти самогубство - стрибнути з даху будівлі, з ним поруч знаходились його друзі. Вони усіляко намагалися його зупинити. Однак Артем стояв на височині даху і не підпускав їх до себе, погрожуючи стрибнути. – розповіла знайома хлопця. – Я також намагалася його зупинити – ми з ним говорили по телефону. Але скоїти самогубство він хотів вже давно. Він був дуже закомплексованим».

Про це пише сайт 5632.com.ua.

За словами дівчини, ще в кінці грудня 2016 року на своїй сторінці в одній із соціальних мереж Артем написав: «В новом году обещаю выпилиться». А це на молодіжному сленгу означає «скоїти самогубство». А вже у вересні цього року під цим постом хлопець написав: «А ведь до конца года осталось совсем немного…».

Ніхто точно не знає, що саме підштовхнуло хлопця на такий вчинок. У місці його навчання ходять чутки, що причиною самогубства стало нерозділене кохання, інші ж кажуть, що – хлопець просто у цей час знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, цьогоріч в Павлограді це вже другий випадок самогубства серед неповнолітніх. Так у вересні, в Павлограді у власній квартирі повісився 14-річний підліток.