Вы здесь

Стережіться, боржники за тепло!

У вівторок, 14 листопада, у міськвиконкомі відбулась позачергова сесія, на якій депутати проголосували за виділення 2,5 млн. грн. фінансової допомоги «Павлоградтеплоенерго» та обговорили варіанти стягнення боргів за тепло з населення.
 
Кошти, виділені депутатами на сесії, потрібні для того, щоб комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго» мало змогу отримати номінацію на газ, інакше місто знову може залишитися без опалення.

«Номінацію наразі ми отримуємо не на весь опалювальний сезон, а на кожен місяць окремо. Наразі НАК «Нафтогаз» щомісяця підтверджує номінацію для будь-якої теплопостачальної компанії»,

- зазначив міський голова Анатолій Вершина. 
 
Нагадаємо, що минулого року теплоенерго підписало графік погашення заборгованості перед НАК «Нафтогазом» на суму 95 млн. грн. Згідно цього графіка компанії кожного місяця повинно було сплачуватись майже 2 млн. грн. Але протягом шести місяців місто не погашало цю заборгованість, сподіваючись на те, що павлоградці схаменуться і почнуть платити за тепло. Звідси з’явився борг, до якого додалась різниця у тарифах, яку своєчасно не компенсувала держава.
 
Міський голова зауважив, що ці 2,5 млн. грн. – це гроші, які б мали йти на розвиток міста, на дитячі садки й лікарні, на ремонт доріг тощо, але «завдяки» боржникам Павлоград мусить перенаправляти їх на погашення боргу перед НАК «Нафтогазом». Тому, за його словами, щоб у подальшому такі випадки не повторювалися, треба активно працювати з боржниками.

«Всі сусіди повинні знати тих, хто не сплачує, повинна вестись претензійна робота. Треба створити групу, яка буде не тільки в суди подавати, а й стукати в двері годині о 8 ранку, телефонувати на домашній, мобільний телефони, приходити на роботу. Треба, щоб люди розуміли, що ми будемо окремо розбиратися із кожною заборгованістю. В першу чергу треба взятися за тих людей, які можуть платити, але не платять»,

- сказав мер. 
 
До слова, заборгованість перед «Павлоградтеплоенерго» є лише у населення.