Вы здесь

Усі в’їзди та виїзди з міста – під контролем

На сьогодні практично усі в’їзди-виїзди з Павлограда облаштовані камерами відеоспостереження. Не вистачає лише камери на вул. Луганській. Про це повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олександр Радіонов на депутатському семінарі.
 

«Ми маємо за мету поставити камеру на вул. Луганській – наразі це єдиний виїзд-в’їзд до міста, який не контролюється камерами відеоспостереження. Вже встановлюється камера й у напрямку  Вербок»,

 
- сказав Олександр Радіонов. 
 
За його словами, ніякого відношення до контролю за перевищенням швидкості ці камери не матимуть. Мета їхнього встановлення – сприяння розкриттю злочинів, зокрема угону автомобілів.
 

«Відомості з камер відеоспостереження в онлайн-режимі поступають безпосередньо на пульт поліції Павлограда та в обласне управління поліції у Дніпрі. А самі записи зберігаються лише у виконкомі»,

 
- зазначив він. 
 
Загалом, на 2018 рік на обслуговування камер відео спостереження та інтернет передбачено 75,2 тис. грн, на облаштування систем відеоспостереження на автомагістралях міста – 50 тис. грн., 35 тис. грн – коштує одна камера, а в 15 тис. грн. обійдеться установка камер.
 
До того, за словами Олександра Радіонова на одному з найнебезпечніших перехресть міста – вул. Дніпровській та Західнодонбаській вже встановлено камеру відеоспостереження. Завдяки їй у правоохоронців та місцевої влади з’явилася можливість контролювати це небезпечне перехрестя.