Вы здесь

У Павлограді перевірятимуть роботу сирен

За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради 29 листопада 2017 року у Павлограді буде проводитися річна комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.
 
29 листопада 2017 року о 13 годині 55 хвилин буде проводитися річна комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення із включенням електричних сирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації. Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. 
 
Нагадаємо, що на кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень, які передаються за допомогою мовної інформації після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо). Повідомлення включає: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, іншу інформацію. Вислухавши повідомлення необхідно діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.