Вы здесь

Студентські роки – найщасливіші

Сьогодні Павлоград впевнено можна назвати молодіжним студентським містом, яке забезпечує кадрами не лише місцеві, а й обласні та всеукраїнські підприємства та організації. Про те чим живе сьогоднішній студент, які проблеми його хвилюють, яким він бачить своє майбутнє ми вирішили запитати студентів Західно-Донбаського професійного ліцею та Павлоградського медичного коледжу напередодні Міжнародного Дня студента.
 

«Все профессии важны, все профессии нужны»

 
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у своїх різноманітних доповідях неодноразово наголошувала на важливості професійної освіти. За її словами, кваліфікації у наш час – це майже глобальна валюта. І тільки та країна, яка має кваліфіковану робочу силу, не програє у світовій конкуренції. Павлоград – є одним з тих українських міст, які вже впродовж багатьох років безперервно постачають на український ринок праці кваліфіковану робочу силу. Наш Західно-Донбаський професійний ліцей є справжньою кузнею кадрів. Саме там готують майбутніх слюсарів та верстатників, кравців та малярів, касирів та електрогазозварників. Ми вирішили поспілкуватися зі студентами цього закладу - Наталею Козловою, Тетяною Щербініною, Данилом Гордієнком, Алікою Джиджелавою та запитати в них, чим вони живуть сьогодні і чи турбує їх проблема працевлаштування після закінчення ліцею.
 

Майбутні медсестри – на варті здоров’я 

 
Не дивлячись на постійно змінювані погляди наших політиків на те, якою повинна бути медицина в країні і хто повинен лікувати простих українців, медичний персонал з середньою освітою за будь-яких реформ у лікарнях завжди нарозхват. Такі кадри готує й наш Павлоградський медичний коледж. Зокрема, студентки 3 курсу, майбутні медичні сестри – Вероніка Лучкіна, Марія Бахматова, Ганна Пономоренко, Вікторія Мерцалова розказали кореспонденту газети «ТН-Експрес» як нині живеться студенту-медику і чи планують вони залишитись у цій професії.
 

Детальніше про будні, свята та плани на майбутнє наших студентів читайте у свіжому номері газети "ТН-Експрес".