Вы здесь

Павлоградська школа № 4 відзначила 85-річний ювілей (Фото)

В п’ятницю, 3 листопада, в БК Машинобудівників в Павлограді пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення 85-річного ювілею Павлоградської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4. На свято окрім учнів, випускників, батьків, вчителів, ветеранів праці в сфері освіти завітало дуже багато гостей. Серед них народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, заступники міського голови Віталій Мовчан та Олена Шуліка, начальник міського відділу освіти Ірина Дем’яненко, керівництво Павлоградського механічного заводу, колишні директори школи № 4 Світлана Вагапова, Діна Кохан, голова міського комітету Профспілки працівників освіти та науки України Олександр Резніков, директори інших шкіл міста.  

Сьогодні в школі працюють 37 досвідчених педагогів та 21 працівник молодшого обслуговуючого персоналу, працюють 40 кабінетів, спортивний та актовий зали, два сучасні комп’ютерні класи, ігрова кімната для малюків. Окрім цього вона  має широкі можливості для розвитку всебічних здібностей дитини, тому що тут працюють різнопрофільні гуртки та факультативи: гурток петриківського розпису, баскетболу, профільні класи (інформаційно-технологічні та фізико-математичні групи). В школі є сучасний методичний кабінет, кабінет військово-патріотичного виховання, музей історії школи ім. Шкуренка, музей «Берегиня», тощо. Дуже багато уваги і часу педагоги та учні школи приділяють спорту. Школа співпрацює із Харківським авіаційним університетом ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом, ФСК «Метеорит», ДЮСШ, валеоцентром, музичною школою № 2, дитячим садком № 23, військовою частиною № 3024. Школа #4 - активний учасник та переможець багатьох проектів (зокрема конкурсу міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками»), отримала звання «Флагман освіти». А місцева шкільна газета є лауреатом багатьох премій та конкурсів. Школа пишається своїми випускниками. Наприклад, Світланою Шиковою - керівником клубу акробатичного рок-н-ролу «Енерджайзер», відомою художницею Андріаною Кошовою.

Першою привітати школу з такою значною подією на сцену Будинку культури вийшла її нинішній директор та депутат міської ради Лариса Кравченко. Вона подякувала місцевій владі, всім спонсорам та помічникам, батькам учнів, колишнім директорам школи, працівникам сфери освіти, керівництву ПМЗ, депутатам за фінансову та моральну підтримку.

«Дуже хочу подякувати нашим педагогам, тим, хто працює зараз, хто вже відпочиває на пенсії. Саме завдяки вам наші діти здобувають якісну освіту, розвивають свої таланти, стають переможцями олімпіад. Тому побажаю вам щастя та здоров’я на довгі роки. А всім присутнім – мирного неба над головою»,

- каже Лариса Олексіївна.

В свою чергу Віталій Мовчан зачитав перед присутніми вітальний лист від міського голови Павлограда Анатолія Вершини:

«…Ваш заклад і його вихованці відомі в місті, області і далеко за її межами своїми високими результатами ЗНО, спортивними досягненнями, громадською активністю…».

Також з нагоди 85-річчя він вручив директору сертифікат на придбання монітору та нагородив подяками міського голови за багаторічну сумлінну працю кращих педагогів та працівників школи.

Також під час урочистих заходів вчителі школи були нагороджені подяками народного депутата Артура Мартовицького (він, до речі, подарував школі новенький ноутбук), медалями «За розбудову України» та інше.