Вы здесь

Протягом жовтня у Павлоградському музеї можна поринути у світ мистецтва

У середу, 4 жовтня, у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу павлоградських митців «Натюрморт. Портрет. Пейзаж», присвяченої Дню художника України. Виставка відкрилася за підтримки міського голови Анатолія Вершини.
 
У виставці взяли участь художники, фотохудожники та майстрині рукоділля з Павлограда та Павлоградського району. Усього – 24 учасники, кожен з яких за регламентом виставки представив по п’ять своїх робіт (всього 120 картин та фотографій). Це і рисовані портрети цікавих людей, і натюрморти, і пейзажі та фотографії рідного міста, вироби декоративно-прикладного мистецтва – вишиті картини тощо.
 
Привітати всіх учасників виставки-конкурсу до музею завітала заступник міського голови Олена Шуліка. Вона побажала усім художникам, фотографам та майстрам рукоділля творчої наснаги, натхнення та підтримки земляків.

«Павлоград – місто талановитих та творчих людей. Художники та майстри, чиї роботи сьогодні представлені на виставці, мають активну життєву позицію, за що їм спасибі»,

 
- сказала Олена Олександрівна.
 
Справжньою родзинкою виставки став показ моделей суконь, зроблених у техніці валяння під керівництвом Наталії Курпай. Виставковою залою продефілювали дівчата-моделі й продемонстрували  справжні шедеври валяного мистецтва – ексклюзивні сукні, берети, рукавички.
 
На урочистому відкритті були нагороджені й переможці виставки-конкурсу. У номінації «Живопис. Графіка» нагороду отримала Марина Урсуляк, яка вперше взяла участь у подібному заході. У номінації «Фотографія» переміг Вадим Шальський, фотороботи якого можна побачити на стінах у виконкомі, міському культурно-дозвільницькому центрі, історико-краєзнавчому музеї. Переможцем номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» стала директор історико-краєзнавчого музею та керівник творчого об’єднання «Кольори» Тетяна Ведмідь. Призи глядацьких симпатій у цих же номінаціях отримали Альберт Ломоносов, Юрій Боженко та Алла Руденко.
 
Виставка «Натюрморт. Портрет. Пейзаж» працюватиме у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї протягом жовтня.