Вы здесь

Павлоград зустрічав кращих українських кікбоксерів (Фото)

Минулого тижня, 29 та 30 вересня, у Павлограді пройшли Всеукраїнські змагання з кікбоксингу. До міста завітали кращі спортсмени з 18 областей України. На урочисте відкриття змагань завітали представники міської влади та духовенства, Президент всеукраїнської федерації кікбоксингу Ігор Шаповал, родичі та друзі спортсменів. На початку церемонії відкриття змагань семи спортсменам з Павлограда, Дніпра, Хмельницького та Харкова вручили посвідчення майстрів спорту України з кікбоксингу.

Загалом на змагання з’їхались понад 400 спортсменів з  Києва, Донецької, Одеської, Хмельницької, Миколаївської, Сумської, Запорізької, Тернопільської, Волинської, Полтавської, Чернігівської, Івано-Франківської, Харківської та ін. областей. Серед них – найсильніші кікбоксери-аматори, майстри спорту міжнародного рівня, майстри спорту України, заслужені майстри спорту, чемпіони та призери чемпіонатів Європи та світу.

До слова, чемпіонати такого рівня у Павлограді не проходили протягом останніх двох років. Після цих змагань на спортсменів чекає участь у Чемпіонаті світу з кікбоксингу, який буде проходити в Італії з 25 по 29 жовтня.