Вы здесь

"Танці без меж" у Павлограді

У суботу, 23 вересня, Павлоград зустрічав гостей – до міста на Другий регіональний фестиваль бальних танців «Танці без меж» до МКДЦ «Мир» завітали юні танцюристи з Тернівки, Першотравенська, Кам’янського та Новомосковська. Фестиваль у Павлограді проходив вперше. Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Артура Мартовицького та міського голови Анатолія Вершини.
 
Почесними гостями фестивалю були нардеп Артур Мартовицький, депутат Дніпропетровської обласної ради Микола Пономарчук, представники міської влади Павлограда та Першотравенська, небайдужі до танців павлоградці. 
 

«Фестиваль бальних танців вперше пройшов минулого року у Першотравенську. Сьогодні Павлоград приймає цю танцювальну естафету. Спасибі керівникам міст, які підтримали мою ініціативу і зголосилися другий рік поспіль підтримувати фестиваль. Певен, що всі учасники та глядачі отримали величезний заряд позитивних емоцій від перегляду танцювальних номерів»,

 
- сказав Артур Мартовицький.
 
В цей день на паркет вийшли діти молодшої, середньої та старшої вікових категорій. Виступи юних талантів оцінювало компетентне журі, повз пильне око якого не проминуло жодне танцювальне па. 
 
Фестиваль тривав більше трьох годин. Протягом цього часу діти представили 35 танцювальних номерів, які вразили глядачів оригінальністю, креативною постановкою, яскравими костюмами. Кожен танцювальний номер показав, що діти Західного Донбасу мають неабиякий талант та шалену жагу до перемоги.
 
Отже, перші місця у різних номінаціях вибороли танцювально-спортивний клуб «Алегро» з Тернівки, ТСК «Ракурс» з Першотравенська, клуб бального танцю «Вікторія» з Павлограда. Першими у номінації «Дуети. Молодша вікова категорія» стали Єгор Антіпов та Софія Снаговська з ТСК «Ракурс» (м. Першотравенськ), у старшій віковій категорії – Анатолій Назаренко та Марія Юрейчук з КБТ «Вікторія» (м. Павлоград). Окрім цього, гран-прі фестивалю у різних номінаціях отримали ТСК «Алегро» (м. Павлоград), ТСК «Лілея» (м. Кам’янське), ТСК «Ракурс» (м. Першотравенськ) та КБТ «Вікторія» (м. Павлоград). У номінації «Дуети» гран-прі отримали  Дар’я Кухтіна та Богдан Голенко з КБТ «Вікторія» (м. Павлоград) та Данил Лукавенко й Маргарита Бурякова з ТСК «Алегро» (м. Павлоград).
 
Спеціальним призом від міського голови були нагороджені  Максим Луценко та Дарина Копишова з ТСК «Максимус» (м. Павлоград), Микита Дорожкін і Поліна Дружкіна з ТСК «Ракурс» (м. Першотравенськ).