Вы здесь

В Павлограді 15-річний хлопець потрапив під колеса електропоїзду (Подробиці)

Ця трагедія сталася ввечері (близько 17 години) в День міста, 16 вересня. 15-річний учень 9 класу школи № 6 разом зі своїми друзями гуляли біля залізничних колій в районі станції Павлоград-1 та селища Південне (недалеко від кінцевої зупинки автобусів).  Про це кореспонденту газети «ТН-Экспресс» розповіли місцеві мешканці.

Підлітки вирішили пограти в дуже небезпечну та жорстоку гру «Зацепінг» - вони чіплялися за вагони потягу (чи то вантажного, чи то електрички). На 2-му залізничному переїзді станції 15-річний хлопець стрибнув на вагон поїзду, який рухався, але не втримався і впав на колію, прямо під колесо. В результаті отримав важку травму правої ноги – йому майже відрізало стопу. З під поїзда його начебто витягали його друзі та водії маршруток, які в той момент опинилися поряд.

На місце трагедії визвали швидку допомогу. Фельдшери з Павлоградської міської станції швидкої медичної допомоги надали постраждалому першу допомогу та відвезли до приймального відділення МЛ № 4. Як повідомили медики, на той момент хлопцю констатували діагноз - травматичну ампутацію стопи правої ноги.

«Підлітка привезли до нас у важкому стані. На той час він уже втратив багато крові. Ми в той момент подробиці події не з'ясовували, головне для нас було врятувати життя дитині. Спочатку він знаходився у реанімаційному відділені. Потім ми нормалізували його стан. Зараз він переведений у травматологічне відділення (на стаціонар). Хлопець й досі знаходиться у стані середньої тяжкості (але стабільному) та у стані психологічного стресу. У дитини великий шок»,

- повідомила головний лікар МЛ № 4 Марина Костюкова.

Також із власних джерел кореспонденту стало відомо, що хлопцю частково ампутували праву ногу нижче коліна – голінь та стопу. Скоріше за всього, йому будуть робити протез.

До речі, на даний час за фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 276 ч.1 КК України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту. А саме Порушення працівником залізничного, водного або повітряного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту, а також не­доброякісний ремонт транспортних засобів, колій, засобів сигналізації та зв'язку, якщо це створило небезпеку для життя людей або настання інших тяжких наслідків, — караються виправними роботами на строк до двох років або обмежен­ням волі на строк до трьох років). Наразі ведеться слідство. Про це повідомили в прес-службі Павлоградського міськвідділу поліції.