Вы здесь

Ветерани і молодь вшанували пам’ять визволителів міста (Фоторепортаж)

Сьогодні, 14 вересня, на братському кладовищі, яке знаходиться поблизу залізничної станції «Павлоград-2», відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-річниці визволення міста.
 
Доземно вклонилися ветеранам Другої світової війни і дітям війни та поклали квіти до меморіалу міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, небайдужі павлоградці та учні шкіл міста.
 

«Ми пишаємося нашими земляками, які у той важкий час змогли визволити Павлоград. Сьогодні ми присутні на цьому місці, щоб віддати шану визволителям, і показати молодому поколінню, що треба любити і захищати своє місто і країну. Вічна пам'ять усім, хто поліг, захищаючи нашу свободу»,

- сказав Анатолій Вершина.
 
З нагоди свята Дня міста та з нагоди 80-літнього ювілею подякою від народного депутата Артура Мартовицького була нагороджена Ніна Агафонова – відома громадська діячка, краєзнавець, журналістка, член організації «Діти війни».
 
Братське кладовище на станції «Павлоград-2» було побудоване до 60-річчя Перемоги за ініціативи почесного громадянина міста Павлограда Миколи Пономарчука, небайдужих містян та громадської організації «Діти війни». Вже понад десяти років урочистості з нагоди Дня Перемоги та Дня міста традиційно розпочинаються саме з цього меморіалу.
 
Після урочистого мітингу та церемонії покладання квітів усіх бажаючих за традицією нагодували смачною солдатською кашею.