Вы здесь

На в’їзді в село Нові Вербки з’явився хрест (Фото)

В четвер, 31 серпня, на в’їзді в село Нові Вербки Павлоградського району урочисто був освячений хрест. Він був зроблений й встановлений за ініціативи місцевої громади та старости села Юрія Кіяшко, за кошти місцевого бюджету та Благодійного фонду народного депутата України Артура Мартовицького «Сприяння соціально-економічному розвитку Західного Донбасу».

Староста села розповів, що з таким проханням до нього звернулися місцеві мешканці.

«Я підтримав цю ініціативу, звернувся з проханням виготовити хрест у кілька організацій та до приватних осіб. Але результату не було. Вже потім я звернувся до народного депутата, у якого і знайшов підтримку. Так, за рахунок його благодійного фонду був виготовлений хрест, а все інше (постамент, благоустрій) – зроблено за кошти і силами громади, - розповів Юрій Кіяшко. – В селі мешкає 285 чоловік. Тому для нашого маленького села це дуже велика подія. Тут тепер можна збиратися не тільки на церковні свята, а й на інші заходи».

«Для нас це дуже велика подія. Наше село знаходиться в степу, і наче не захищене. Тепер ми будемо сюди ходити на релігійні свята, бо в нашому селі навіть каплички немає. Цей хрест буде не тільки оберегом для нас і проїжджаючих повз автомобілістів, а й місцем збору односельчан», - каже мешканка села Катерина Шульга.

Під час урочистої церемонії відкриття новий хрест освятили священнослужителі Павлоградського благочиння.