Вы здесь

Вихованці дитячого садочку № 8 зимуватимуть у відремонтованому приміщенні

У дитячому навчальному закладі «Барвінок», розташованому на вул. Олени Пчілки,113, проводиться повна тепломодернізація. Тут сьогодні виховуються та мешкають 181 малюк - з кризових, неблагополучних або малозабезпечених сімей, сіріти.

«Дитячому садку 45 років. І ніколи його капітально не ремонтували – не замінювали дах, не ставили нові вікна. Виконувались лише дрібні, поточні ремонти. Батьки дітей не можуть нам так допомагати, спонсори такий ремонт також не потягнуть»,

- розповіла завідуюча дитсадком Лариса Підплетько.

Тому фінансова допомога на капремонт Українського фонду соціальних інвестицій стала для садочка справжнім порятунком.

Так, на суму більше ніж 3 мільйони гривень підрядники (ТОВ «М обіком») в садочку перекриють дах, замінять вікна та двері на нові, енергоощадні, почистять відмостки, утеплять цоколь, всередині виконають оздоблювальні роботи, тощо.

Ремонтні роботи тривають із липня. Їх планують завершити в листопаді поточного року, щоб діти змогли зимувати вже у теплому, відремонтованому приміщенні. Тим більше, що деякі діти, які не мають можливості за різних причин повертатися додому, тут не тільки займаються, а й постійно живуть, навіть на вихідних.

Міський голова також зазначив, що наступним кроком тепло модернізації дитсадка буде реконструкція котельні та її переведення на більш економний вид палива, аніж газ.

До речі, зараз територія садочку – це справжнісінький трояндовий квітник. Є біля головного входу і унікальна 5-метрова дерев’яна скульптура коня.

«Колись це була аварійна верба. Але один з наших знайомих майстрів перетворив її на справжній шедевр – коня, спрямованого до неба. Це для наших діток – щоб вони завжди прямували лише вгору. А якщо доторкнутися до скульптури і загадати бажання, то воно обов’язково збудеться»,

- каже завідуюча.