Вы здесь

Вербківська та Богданівська громади – лідери України за доходами бюджетів

Слобожанська, Вербківська та Богданівська об’єднані громади посідають перші місця в Україні за власними доходами. Про це йдеться у рейтингу, який оприлюднив Мінрегіон, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Слобожанська громада – беззаперечний національний лідер серед територіальних об’єднань за власними доходами. Такі дані презентував Мінрегіон. За перше півріччя із розрахунку на одного мешканця дохід бюджету громади склав майже 9 тисяч гривень. Не пасуть задніх і Вербківська та Богданівська громади – вони заробили із розрахунку на одного мешканця понад 5,5 тисяч гривень кожна»,

– зазначив Валентин Резніченко.
 
Високий рівень доходів усіх трьох об’єднань дозволяє їм обходитися без державних дотацій, додав очільник області.
 
Збільшення бюджетів дозволяє громадам активно розвивати інфраструктуру – там оновлюють вулиці, будують та реконструюють дитсадки, капітально ремонтують школи.
 
У Слобожанському, наприклад, зводять цілий мікрорайон – вже звели дитсадок, нині будують житловий будинок та спорткомплекс.

«Чим вище рівень доходу, тим більше можливостей у громади самостійно вирішувати, які саме соціальні проекти реалізовувати першочергово»,

– наголосив голова ДніпроОДА.
 
На Дніпропетровщині вже створено 53 об’єднані громади, із них цьогоріч – 19.