Вы здесь

Нову вулицю в Павлограді назвали ім’ям загиблого бійця

Сьогодні, 22 серпня, на сесії Павлоградської міськради депутати прийняли рішення, що нову вулицю, яка розташована між вулицями Товстого і Ватутіна (мкр. Хіммаш), назовуть в честь загиблого в АТО бійця - павлоградця Сергія Тафійчука.

Про те що, в нашому місті з’явиться нова вулиця і є пропозиції її назвати на честь загиблого героя, депутатам повідомила під час сесії головний архітектор Павлограда Валентина Коценко.

З проханням про присвоєння вулиці імені загиблого бійця полку «Дніпро-1» звернувся нардеп Юрій Береза. Громадські обговорення з цього приводу були проведені в червні 2017 року.

Нагадаємо, Сергій Тафійчук до війни працював у Пенітенціарній службі Павлограда. У березні 2014 року чоловік пішов добровольцем до батальйону «Дніпро-1». Мав звання старшини. 30-річний Сергій загинув 18 серпня 2014 року під час бою за звільнення Іловайська Донецької області.

Поховали бійця 4 вересня 2014 року на міському кладовищі по вулиці Шутя. У загиблого залишились батьки, сестра, дружина та маленький син.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р. "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Сергій Тафійчук був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.