Вы здесь

Мер обурений, що на автостанції автобуси оголошуються російською

На центральній автостанції Павлограда посадку на міжміські автобуси досі оголошують російською мовою. Цим дуже обурився мер Анатолій Вершина під час депутатського семінару 15 серпня.

«Диктор оголошує так: «Автобус города Павлограда на Вербки…», - навів приклад депутатам міський голова. - Це є неприпустимо. Повідомлення необхідно оголошувати українською мовою. Адміністрації автостанції вже робили зауваження. Могли б, якщо вже їм так хочеться, оголошувати рейси на українській і російській мовах».

Також Анатолій Вершина обурився зовнішнім станом автостанції і повідомив, що останній раз її реконструкцію робили мабуть у 1985 році.

«Треба негайно щось робити з нашою автостанцією, бо це є візитна картка міста. Починати треба з україномовних оголошень і закінчувати - повною реконструкцію. На сьогодні власники автостанції нічого не роблять, крім того, що заробляють гроші. Закрилися білбордами, встановили турнікет, який вже давно непридатний і молодший на три дні коня Будьонного, заставили автостанцію чебуречними і все…Хоча кожного разу обіцяють нам зробити ремонт автостанції»,

- нарікає мер.