Вы здесь

Програма святкування Дня незалежності України в Павлограді

Святкування 26-ої річниці незалежності України в Павлограді проходитимуть у сквері ім. Т. Шевченка 24 серпня з 10.00 до 20.30 годин. 

Свято у сквері о 10 годині відкриє святкова дитяча програма творчих та художніх номерів від Палацу творчості дітей та юнацтва.

В рамках програми «Країна очима дітей» (з 10.00 до 11.00) проходитиме: дитячий квест «Збери 26 частин країни твоєї мрії», конкурс малюнку на асфальті «Україна – щаслива родина», від «Школи позитивного Павлограду» майстер-клас «Україна очима дітей» з виготовлення велетенського соняшника та голубів на паличці з жовто-блакитною стрічкою або «Прапор країни моєї мрії». Майстри та художники малюватимуть на обличчях дітей аквагрим – національну символіку.

Протягом усієї святкової програми (з 10.00 до 20.30) працюватиме «Містечко майстрів», проводитиметься конкурс «Селфі з українською символікою в улюблених місцях рідного міста» та конкурс фотографії - фотосушка «Моя родина - Україна» (учасників-переможців конкурсу нагородять призами). Також оголосять конкурс «Кращий сувенір рідному місту до Дня його народження», підсумки якого підводитимуть до Дня міста.

А ще протягом святкової програми працюватимуть: майстер-клас з гончарства, точка вело-прокату, фотозона «Батьківська хата».

З 12.00 до 14.00 в сквері працюватиме «Молодіжна галявина». Тут проводитимуть для дітей та дорослих інтерактивні ігри, тренінги і конкурси «Пізнай свій світогляд».

О 15.00 майстри проведуть дитячий майстер-клас з «мукасольки».

О 16 годині (до 17.00) розпочнеться художня програма «Україна пісенна», на якій виступатимуть народний фольклорной ансамбль української пісні «Любава» та народний хор ветеранів праці «Єднанння».

З 17.00 до 17.45 біля пам’ятника Т.Г.Шевченка вокальні та творчі колективи, діти та усі бажаючі павлоградці сформують українськими рушниками «Коло Єдності». Тут же проходитиме пісенний флешмоб відомих народних українських пісень. Флешмоб відкриватиме народний хор ветеранів праці «Єднання» та ансамбль бандуристів.

Працюватиме виставка книг письменницького дому «Дивосвіт». Пройде акція з читання віршів «Вільний мікрофон».

Перед павлоградцями виступатимуть молоді таланти - ті, кому в цьому році виповнилося 26 років. А тих, хто народився у 1991 році привітають з Днем народження.

Центр української культури презентує свій проект «Українське мовне коло». В рамках цієї акції встановлять спеціальну скриню з петриківським розписом, у яку протягом свята збиратимуть придане дівчині Мові (на розвиток проекту).

Також з усіма павлоградцями намалюють велетенський  «Прапор єдності і  миру».

З 17.45 до 18.30 проходитиме конкурс «Караоке українських пісень».

З 18.30 до 19.10 відбудеться конкурс серед кафе та ресторанів міста «Найсмачніша національна страва» з підведенням підсумків за голосуванням народу та конкурс «Кухня народів світу» серед кафе та ресторанів міста в рамках проекту «Інтеркультурна вітальня».

З 19.10 до 19.45 пройде майстер-клас з різнонаціональної хореографії та конкурс кращих танцюристів.

А з 19.45 до 20.30 на галявині скверу під відкритим небом відбудеться показ фільмів «7 див різнобарвної України» - документальних короткометражних фільмів про мальовничі місця України та історію розвитку українського національного костюм.