Вы здесь

Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок пройде у Павлограді

На День міста, 16 вересня, у Павлограді на Соборній площі у сквері ім. Шевченка пройде Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно-прикладної творчості «Павлоград збирає друзів». Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Як і завжди, цей фестиваль проводитиметься із метою популяризації та відродження українських звичаїв, промислів, прикладної майстерності та об’єднання всіх майстрів та народних умільців України. Також метою заходу є сучасний підхід до відтворення народних промислів, відкриття імен нових майстрів народної творчості, творчий взаємообмін, пошук та підтримка здібних, обдарованих особистостей.

До участі у фестивалі запрошуються осередки народних промислів, майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники зі всього регіону. Всі учасники фестивалю отримають дипломи.

Щоб стати учасником фестивалю до 6 вересня 2017 року необхідно надіслати анкету - заявку. Детальнішу інформацію можна отримати в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї  за тел.: (05632) 4-40-56; (050) 967-27-24