Вы здесь

На ямковий ремонт в Павлограді виділили лише 8 мільйонів

Для того, щоб залатати всі ями на дорогах нашого міста за грубими підрахунками спеціалістів необхідно 156 мільйонів. Але цього річ із місцевого бюджету на поточний ямковий ремонт було виділено лише 8 мільйонів. Про це 15 серпня під час депутатського семінару повідомив міський голова Анатолій Вершина.

Так, 2 мільйони з виділеної суми підуть на грейдерування ґрунтових доріг, решта - на асфальтовані ділянки.

«Наразі продовжується поточний ремонт доріг основних проїзних вулиць міста. Вже «підлатали» вулиці Шевченко, Соборну, Озерну, Підгірну, Західнодонбаську, Комарова, проспект Шахтобудівників та інші. Але їх зробили лише наполовину, грошей не вистачає, - повідомив в.о. начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній. – До речі, вул. Соборну ремонтують кожний рік. В цьому році вартість ремонту склала 100 тисяч гривень. Її в будь-якому разі потрібно ремонтувати капітально. У нас вже розроблений проект капітального ремонту цієї вулиці до вул. Караванченко з ремонтом проїжджої частини, тротуарів та створенням майданчиків для паркування авто. Цьогоріч грошей на капремонт вул. Соборної немає. Але, можливо, грошові кошти наступного року на ці роботи виділять із обласного бюджету».

Також Андрій Завгородній повідомив, що скоро почнуть ремонт дороги в дворі будинку № 44 по вул. Центральна.

Нагадаємо, цьогоріч за кошти обласного бюджету була відремонтована  вул. Успенська, а за рахунок місцевого – внутрішньодворова дорога по вул. Центральній біля Алеї закоханих та супермаркету.