Вы здесь

Павлоград витратив на благоустрій майже 14 мільйонів

Як відомо, щоб справно хазяйнувати, добрий господар повинен вміти ретельно рахувати свої кошти, аби планувати, на які потреби скільки витратити. Так ось, на останньому засіданні міськвиконкому начальник фінансового управління Павлоградського міськвиконкому Раїса Роїк відзвітувала, що доходи загального фонду міського бюджету за перше півріччя 2017 року виконано на 101 % до планових показників. Сума перевиконання планових показників звітного періоду склала 4 млн 594 тисячі грн.

Так, збільшились власні надходження до місцевого бюджету - на 43 млн 574 тис. грн. порівняно з показниками за 1 півріччям минулого року. В місцеву казну також надійшло 7,7 млн грн. дотаційних коштів з держбюджету.

Отже, за повідомленням начальника фінуправління, доходи загального фонду бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились в 1,3 рази, а видаткова (витратна) частина – збільшилась на 35,8 %. Зокрема збільшилися витрати в галузі освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури і спорту, засобів масової інформації.

«Також вагому суму бюджетних коштів міста – 13 млн 684 тис. грн. в 1-му півріччі було направлено на благоустрій Павлограда»,

- каже Раїса Роїк.

З цієї суми 80 тисяч грн. витратили на виготовлення лавок для відпочинку, 221 тис. грн. - на спилювання сухих дерев, 52,2 тис. грн. – на поточний ремонт кабельних ліній, 1 млн 543 тис. грн. – на утримання мереж зовнішнього освітлення і 1 млн 707 тис грн. – на оплату вартості зовнішнього освітлення вулиць. Також кошти витратили на догляд за зеленими насадженнями, утримання пляжів, тощо.

А ще на фінансове забезпечення міської цільової програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2015 – 2018 рр.» в 1-му півріччі поточного року було витрачено 2,81 млн грн. А саме: на придбання продовольчих наборів для ветеранів війни, громадян похилого віку та інвалідів війни з нагоди проведення міських та державних свят, виплату матеріальної допомоги громадянам міста, учасникам, сім’ям загиблих та поранених учасників АТО, внутрішньо переміщеним громадянам із зони проведення АТО, громадянам, які постраждали під час вибуху газу в будинку на вул. Дніпровська, 569 та інше.