Вы здесь

В Дніпрі перенесли конкурс на посаду головного лікаря Павлоградської міськлікарні № 4

В середу, 16 серпня,  у Дніпропетровській обласній раді повинен був пройти конкурс на посади головних лікарів лікарень 5 міст області. В тому числі і на посаду головного лікаря Павлоградської міської лікарні № 4. Але конкурс перенесли поки що на невизначений термін. Про це кореспонденту газети «ТН-Експрес» стало відомо із власних джерел.

Так, в цей день конкурс повинен бути проведений для 5 лікарень міст Дніпро, Кривий ріг, Кам’янське, Апостолове та Павлоград. Але конкурс вирішили відмінити, бо на кожну з п’яти посад було дуже багато бажаючих.

Тільки на посаду головного лікаря Павлоградської МЛ № 4 претендували 4 особи – Іскендер Іскендеров (лікар-хірург, колишній головний лікар Павлоградської СМСЧ № 15, нині завідуючий «Хірургії одного дня» при МЛ № 1), Сергій Козирь (лікар-хірург МЛ №1), Марина Костюкова (діючий головний лікар МЛ № 4) та Микола Старішко (колишній начальник Павлоградського міського відділу охорони здоров’я, нині головний лікар Павлоградської стоматологічної поліклініки).

Наразі конкурс відмінили. Але буде складений спеціальний графік проведення конкурсів для кожної з 5-ти вищезгаданих лікарень окремо.

Що ж стосується головних лікарів чотирьох лікарень Павлограда (МЛ № 4 – Марини Костюкової, Павлоградського пологового будинку – Наталі Куцевол, міської стоматполіклініки – Миколи Старішко та МЛ № 1 – Сергія Олійника), то їм продовжили контракт до 10 вересня.