Вы здесь

В пологовому будинку Павлограда з’явилася нова діагностична система

Тиждень тому для КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР», який приймає проділь зі всього Західно-Донбаського регіону, спільними фінансовими зусиллями громад була придбана діагностична система «Мindray СД-30» вартістю 435 тис. грн. Цей діагностичний апарат з лінійним та мікроконвексними датчиками буде використовуватися для обстеження новонароджених з підозрою на вроджені вади серця, крововиливи в головний мозок та іншу патологію внутрішніх органів.

Сучасний апарат допоможе проводити ультразвукові дослідження на сучасному рівні з моменту народження дитини. Бо своєчасне виявлення аномалії сприяє попередженню виникнення ускладнень у немовлят, правильне і своєчасне направлення дітей з вродженими вадами серця на хірургічну корекцію. А завдяки мобільності і малій вазі нову діагностичну систему можна використовувати в лікарняних палатах та операційних.

Батьки та немовлята всього Західно-Донбаського регіону щиро вдячні за фінансову підтримку Павлоградській та Тернівській міським радам, Павлоградській, Межівській, Петропавлівській районним радам, Вербській та Богданівським сільським радам за фінансову участь у придбанні діагностичної системи.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо вдосконалити систему охорони материнства та дитинства, покращити якість надання медичної допомоги.