Вы здесь

В червні народні депутати Дніпропетровщини були найактивнішими

Аналітики Громадської мережі «Опора» підготували рейтинг діяльності 88 народних депутатів-мажоритарників України за червень. У минулому місяці народні обранці дещо активніше, ніж зазвичай, відвідували засідання парламенту і брали участь у голосуваннях. Зокрема, протягом останнього місяця в сесійній залі почали голосувати навіть депутати, які до цього майже не користувалися своєю карткою для голосування.

В цілому, за словами аналітиків, активність депутатів-мажоритарників, представників Дніпропетровщини, в червні стала значно вищою.

«Опора» складала рейтинг депутатів за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах.

Так, вперше, за час складання рейтингу, депутат з Дніпра увійшов до десятки найкращих. Це Максим Курячий від БПП, який посів п'яте місце в рейтингу.

До речі, депутат від Західно-Донбаського регіону (округ № 36) Артур Мартовицький увійшов до 20-ки найактивніших в Україні та посів в загальному рейтингу 14 місце із 88. Зі 100 можливих балів (або відсотків) за законодавчу роботу Артур Мартовицький, за підрахунками «Опори», отримав 57,66 і 90,00 – за роботу в своєму окрузі, а підсумкова оцінка склала 67,36. У окремих рейтингах за законодавчу роботу наш нардеп посів 38 місце і за роботу в окрузі – 3 місце.

Так, наприклад, в червні в громадську приймальню нардепа Артура Мартовицького звернулися 102 людини. З них на особистому прийомі у Артура Мартовицького було 44. Звернулися до нардепу і представники молодіжної організації з проханням надати матеріальну допомогу на проведення змагань, а також - завідуюча дитячим садком за допомогою в придбанні оргтехніки. Разом з тим, на адресу Артура Мартовицького надійшло 20 звернень від різних громадських організацій і органів місцевого самоврядування регіону. За цими зверненнями були спрямовані 30 листів до різних інстанцій. Зокрема, Артур Мартовицький брав особисту участь у різноманітних заходах та проектах міст Тернівка, Павлоград, Першотравенськ та Павлоградського району.

Інші ж нардепи від Дніпропетровщини посіли у загальному рейтингу своєї діяльності наступні місця: Олег Кришин - 16, Яків Безбах - 20, Тетяна Ричкова - 21, Андрій Шипко - 23, Валентин Дідич - 24, Іван Куліченко - 27, Андрій Гальченко - 51, Олександр Дубінін - 54, Віталій Купрій - 63, Костянтин Павлов - 64, Дмитро Шпенов - 72, Костянтин Усов - 74, Андрій Денисенко -84, Вадим Нестеренко – 85 та Дмитро Ярош - 88.

З повним текстом аналізу діяльності нардепів та таблицею рейтингу Ви можете ознайомитись тут.