Вы здесь

Озброєні чоловіки перешкоджали роботі терикону ЦЗФ «Павлоградська» (Фото)

Вчора, 24 липня, близько 16:45 група невідомих озброєних осіб несанкціоновано проникла на територію ділянки рекультивації Павлоградського терикону і напала на співробітників ДТЕК Павлоградвугілля, які в цей час вели роботи на териконі. В результаті нападу, травми отримали майстер терикону і начальник ділянки рекультивації. У 7 співробітників ПРУВОКС і Автобази були відібрані мобільні телефони і технічна документація. Також нападники пошкодили колеса на особистих автомобілях співробітників. Про це повідомляє прес-служба ДТЕКу.

Також на місці події були присутні й павлоградські активісти Громадської організації «ВПО «Хорт».

«До нас звернулися робочі, які поскаржилися на те, що на території терикону вже четверо діб знаходяться невідомі озброєні особи. Вони погрожували працівникам та виганяли їх з території. Тому ми вирішили приїхати на місце події і побачити все на власні очі, а також посприяти нашим правоохоронним органам в боротьбі з незаконними діями злочинного угрупування, - розповіла голова ГО «ВПО «Хорт» Ганна Федянович. – На місці разом з іншими активістами ми провели громадське затримання злочинців, яких потім вже передали поліціантам».

На терикон була оперативно викликана поліція. Виробничий процес був відновлений протягом нетривалого часу. Керівництво об'єднання ДТЕК Павлоградвугілля намір подати в поліцію офіційну заяву про напад на співробітників підприємства.

«На місце події направлено слідчо-оперативну групу, ГРПП, а також співробітників кримінальної поліції Павлоградського відділу поліції. В результаті конфлікту водій бульдозера, отримав тілесні ушкодження. Йому на місці надано першочергову медичну допомогу, від госпіталізації чоловік відмовився. Для встановлення всіх обставин вказаної події, семеро осіб, які були ініціаторами конфлікту доставлено до відділу поліції»,

- повідомив відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Павлоградського ВП.

На теперішній час по даному факту працівниками Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проводиться комплекс слідчо-розшукових дій та оперативно-розшукових заходів направлених на встановлення повного кола осіб причетних до вище вказаної події. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події. Наразі територія терикону перебуває під охороною поліції.