Вы здесь

В Павлоградському районі горить сміттєзвалище (Фото, оновлено об 11.00)

В неділю, 23 липня, о 22:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на полігоні твердих побутових відходів на землі Богуславської сільської ради в Павлоградському районі. На відкритій території поза межами населеного пункту горіло міське сміттєзвалище.

За викликом оперативно виїхали відділення 27 та 37 державних пожежно-рятувальних частин 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Горіло сміття на площі 20000 м. кв. Вже о 02:11 годині 24 липня вогонь вдалося локалізувати. Але ліквідація пожежі продовжується і досі. 

До гасіння пожежі в першу добу було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, а також 3 чоловіки особового складу та 3 одиниці техніки комунального підприємства «Затишне місто».

Наразі у зв'язку з тим, що пожежу повністю не ліквідовано, міською владою Павлограда було прийнято оперативне  рішення, щодо завезення на територію сміттєзвалища силами КП "Затишне місто" та "Павлоградвугілля" землі  та породи для гасіння. Постійний підвіз води здійснюється КП "Павлоградводоканал" та КП "Затишне місто".