Вы здесь

Депутатам представили нового начальника КП «Управління ринками»

На позачерговій сесії Павлоградської міськради 21 липня депутатам та журналістам  представили нового начальника комунального підприємства «Управління ринками». Тепер цю посаду обіймає 50-річний Олександр Леник. Поки що він назначений на випробувальний термін, замість Георгія Маслєннікова.

Олександр Леник є уродженцем села Дмитрівка Петропавлівського району. Має вищу освіту. У 1991 році він закінчив Дніпровський державний аграрний університет. Трудову діяльність розпочав у 1991 році інженером техніком в колгоспі. Із 1993 року по 2000 рік працював менеджером корпорації «Астра-Агро». Із червня 2000 по червень 2017 рр. - старшим контролером підприємства «Центральний ринок». Має загальний стаж роботи більше 26 років.

Нагадаємо, колишнього начальника КП Георгія Маслєннікова звинувачують у хабарництві (вимаганні та отриманні для себе неправомірної вигоди у розмірі 80 тисяч гривень) та зловживанні своїм впливом на прийняття рішення службовими особами Павлоградської міськради. На даний час його справу розглядає Павлоградський суд. Його можуть покарати позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна. Сам же обвинувачений своєї вини в інкримінованих йому діяннях не визнає.

Фото: tv-news.dp.ua