Вы здесь

В Тернівці та Богданівці рятувальники провели рейд (Фото)

Наразі, коли на вулиці спека, попередження зростання кількості пожеж, травмування та загибелі людей на них є пріоритетним завданням Служби порятунку. Саме тому, 14 липня рятувальники 50 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області були проведені рейди та роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Тернівка.

Рятувальники розказали людям про основні причини виникнення пожеж та зауважили, що останнім часом почастішали випадки виїздів на пригорання їжі. Тернівчан закликали бути обачними, не залишати їжу на газовій плиті без нагляду, попередили стежити за справністю електропроводки та не перевантажувати електромережу.

Цього ж дня інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейд та роз’яснювальну роботу із відпочиваючими в хвойному лісі урочища «Піски» (с. Богданівка).        

Громадянам пояснювали яких правил необхідно дотримуватись аби не допустити виникнення пожеж. Закликали не створювати смітники та не залишати непогашене полум’я.

«Під час спекотної погоди, навіть від необережно кинутого недопалка чи сірника може виникнути пожежа. Якщо ви побачили хмари диму над лісом, негайно телефонуйте за номером «101»,

- зауважили пожежники.

Усі проінструктовані громадяни отримали від рятувальників тематичні листівки.