Вы здесь

Влітку в Павлограді оздоровлять 6,8 тисяч дітей (Фото)

На сьогодні у Павлограді проживає 11 тис. дітей віком від 7 до 17 років, з них цього літа заплановано охопити відпочинком та оздоровленням майже 6,8 тис. Протягом літа у місті працюватиме 26 дитячих закладів відпочинку  з денним перебуванням. В першу зміну, яка почалася 1 і закінчилася 21 червня, працювали 22  табори, в яких  відпочило майже 4,5 тис. маленьких павлоградців, із них  602 дитини  пільгової категорії. Друга зміна розпочала свою роботу 26 червня.

Вартість харчування цього річ складає 30 гривень, але харчоблоки працюють не у всіх школах. Наприклад, у школі № 19 харчуються діти з таборів шкіл № 19 та № 5, з валеоцентру. Кухарі школи приготували різноманітне меню для дітей, яке складається з каш, супів, борщів, макарон, м’ясних страв, овочів, фруктів, солодощів. Харчується малеча два рази – зранку та в обід.

«Наразі у нашій школі оздоровлюється 150 дітей у п’яти групах. У таборі насичена програма –  діти відвідують комп’ютерний клас, в актовій залі передивляються розважальні програми та фільми через мультимедійний проектор, на новому пришкільному майданчику займаються спортом, відвідують басейн, практично кожного дня ходять до лісу. Також до школи ми часто запрошуємо акторів з ляльковими виставами. Загалом за літо плануємо оздоровити 410-420 дітей»,

– розповіла заступник директора школи з виховної роботи Тетяна Ткаченко.

«До речі, на період оздоровчого табору у нас працюють англомовні групи. Діти поряд із розважальними програмами вивчають англійську, зокрема, передивляються ігрові та пізнавальні мультфільми англійською мовою»,

–  додала вона.

Загалом у 2017 році на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки з бюджету міста виділено 544,5 тис. грн. З них на 290 тис. грн. придбано 45 путівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 254,52 тис. грн. виділено на організацію харчування у пришкільних таборах.

Також триває оздоровлення дітей в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», МДЦ «Артек», реабілітаційному центрі дитячого оздоровчого табору «Перлина Придніпров'я». А з 16 червня розпочали роботу три табори ДТЕК Павлоградвугілля, які розташовані в лісових масивах Павлоградського та Новомосковського районів.