Вы здесь

У павлоградських учасників АТО з’явився єдиний координатор

З 1 червня, відповідно до рішення сесії Павлоградської міськради, в нашому місті почав свою діяльність фахівець по роботі з учасниками АТО і взаємодії з громадськими організаціями учасників АТО. Працює фахівець на базі Павлоградського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Ця окрема посада була створена за пропозицією волонтерів, натовців та громадських організацій міста в рамках створення Єдиного центру допомоги учасникам АТО. Її зайняла волонтер та колишній працівник та вихователь Павлоградського інтернату, голова ГО «Спілка матерів «Допомога та Підтримка» Тетяна Іванівна Рибалко.
 
Основними завданнями фахівця є формування бази даних, збір і обробка інформації про потреби учасників АТО, залучення громадськості до проведення роботи з учасниками АТО, охоплення соціальною роботою, надання інформаційних, психологічних послуг, комунікація з органами місцевої влади, громадськими та волонтерськими організаціями щодо ефективного надання послуг, а також моніторинг вирішення питань учасників АТО і членів їх сімей.
 

«Всі ці послуги будуть надаватися не тільки учасникам АТО, а й членам їх сімей»,

- повідомляють в міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 
Центр, в який можна звернутися за консультацією, знаходиться за адресою: м Павлоград, вул. Соборна, 42а, тел. 6-27-29.
 
Вже 7 червня був проведений круглий стіл з учасниками АТО та волонтерами міста під керівництвом Тетяни Рибалко та директора Павлоградського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлани Вільхової.
 

«Ця зустріч пройшла в дружній атмосфері, адже на неї прийшли люди, скріплені між собою одною метою та бажанням допомогти. На ній були озвучені нагальні проблеми сімей та молоді, атовців, які потребують негайного вирішення та допомоги як волонтерських організацій, так і інших небайдужих людей. Також всі ділилися своїми планами та ідеями на майбутнє»,

- розповіла про круглий стіл Тетяна Іванівна на своїй сторінці в Фейсбуці.