Вы здесь

Пішохідний міст через Вовчу перекриють для реконструкції

Нарешті пішохідний міст через річку Вовча з вулиці Соборної на парк 1-ого Травня почнуть реконструювати. І вже 20 червня його перекриють для руху. Про це повідомила прес-служба Павлоградського міськвиконкому.
 
Так, ще 2 тижні тому Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА уклав договір із підрядником, який виконуватиме реконструкцію мосту. Виконуватиме реконструкцію ТОВ «Спеціалізована пересувна механізована колона 788». Обійдуться роботи у 10 мільйонів 990 тисяч гривень. Про це повідомляється в на сайті системи публічних закупівель «Prozorro».
 
Окрім вищеназваного ТОВ на конкурс по реконструкції подавалося і ТОВ «Євробуд». Але його заявлена ціна на послуги виявилася майже на 45 тисяч гривень вище, пише сайт 5632.соm.
 
Підрядники обіцяють, що до середини липня вони не тільки розберуть існуючу конструкцію мосту, а й спорудять його опори, облаштують під’їздні дороги та монтажні майданчики.А вже потім підрядник почне влаштовувати тримальну конструкцію мостової споруди. Ці роботи триватимуть до кінця жовтня 2017 року. У листопаді планують встановити сходи, а до кінця грудня – пандуси.
 
У лютому 2018 року роботи завершаться. До цього часу на мосту та біля нього встановлять і зовнішнє освітлення.